KONST / Litografier / Färglitografi 15275045
nr 1527 5045
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Komposition. Signerad, numrerad 39/50, daterad 1987. Bildmått: 40x40 cm, yttermått inklusive ram: 49x58 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 mars 2023
kl 18:15:23
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
6
400 kr
450 kr
500 kr